Hakkımda

Onur Çetin

25 Nisan İstanbul ‘da Doğdum. Memleketim Tokat. 4 kişilik çekirdek ailemin en küçük çocuğuyum .Şu an Sultanbeyli Anadolu Lisesi’nde öğrenim görmekteyim.

Web

Web dünyasına .tr.gg uzantılı web siteler ile katıldım. Çeşitli forum,topluluk ve gruplar ile kendimi geliştirdim. İlk Web Sitem Seokoloji ‘idi 21 Nisan 2016’da  abim ile ortak bir şekilde kurduk, Öğrendiklerimi Siteye uygulayacaktım. +1 Yıl Sonra yeni bir web sitesi kurdum Apk İndir. Paravan olarak +30 Adet hazır web sitem de bulunmaktadır (xyz-club-info-biz uzantılı). Google Adsense&Adwords , Html , Php , WordPress , Sosyal Medya , Web Tasarımı , Server Güvenliği Ve Seo Alanında büyük bir bilgiye sahibim.

Bağlantılar

Seokoloji.com – Editör

Apkindir.Gen.Tr – Kurucu Yazar

Aktuelurunler.space – Kurucu Yazar

Gundempostasi.com – Yönetici

Projeler

Apk İndir (apkindir.gen.tr)

Android oyun ve program paylaşma sektörüne bende gireyim dedim, geçmişim bulunan temiz kullanılmış .tr uzantılı alan adını buldum, ismi bana pek sıcak geldi hemen aldım ve projeme başladım. Uzun süredir projem durmuş durumda, faal bir şekilde tekrar canlandırılmasını bekliyor, En kısa zamanda siteme .Apk uzantılı uygulamalar yüklemeye tekrar başlayacağım.

Aktüel Ürünler (aktuelurunler.space)

(Yazılması Bekleniyor)

Seo (seokoloji.com)

(Yazılması Bekleniyor)

Haber (gundempostasi.com)

(Yazılması Bekleniyor)